Ekezet nelkul
2011. november 14., hétfő
Megcsuszas
Huszonkilencedik bejegyzes: Szoval... A harmadik reszt kesobb elolvashatjatok. Megirtam, de internet hijjan nem tudom feltenni. Kesobb varhato. Elore annyit, hogy elek, es kivalloan erzem magam! :D
No, puszicsoki!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése