2011. május 29., vasárnap

Tortenesek

Hetedik bejegyzes: Szoval... Tortennek itt a dolgok manapsag. Lattatok azt a Jobaratok reszt, amikor halaadas van es Joey az oszi szelloert adott halat? Velem is megtortent a dolog a varosba menet, raadasul csini csajszi volt a szel aldozata. =) Megtanulhatnanak tangat hordani egyebket. Megneztem moziba a Karib-tenger kalozai 4. reszet moziba. Egyszer meg lehet nezni, de nem egy nagy durranas. Pista vett jo sok socit, ugyhogy megittuk munka utan es hajnalba elmentunk a Tescoba meg italert, de mar nem adtak, ugyhogy vettunk grillezot, meg malacot, hazaig tancoltunk a szajreval es neki alltunk itthon sutogetni. Nagyszeru volt mondhatom. Nyert a Barcelona! Orom es boldogsag, busul a sok birkatoszo! Lesz valami gokartozas, ingyenebed a teamnek hala a jo munkankert. Ajandek lonak ne nezd a fogat, jol megtomjuk magunkat ismet. Van mar minden itt : mikro, ricecooker, grillezo. Jovunk fel, mint a kaka a viz tetejere. Rendesen sok oram lesz eheten, szoval jon majd a della is. Egesz olcsosag van a boltba is, ugyhogy marad majd zsebbe. No, puszicsoki!

2011. május 26., csütörtök

Szabadnap! =)

Hatodik bejegyzes: Szoval... Szabadnapom van vegre, hat napi munka utan. Szerencsetlensegemre marhara megfaztam ebben a "kituno" idoben. A Pesta lakotars szerint ugy horkoltam, mint egy troll. Hogy mar maradjunk a Lotr vonulatnal: jott valami szornyuseges mordori esofelleg, eltakarta az eget es okadja magabol a vizet. Ki sem fogok mozdulni. A hajnali szonyegpucolas minden baj nelkul lezajlott, habar eleg faradtak vagyunk. Adam, meg Monika rosszul jart, mert ok dolgoznak mama is. En meg pihenkelek. Kellene boltba menni, mert nincs semmi ennivalo ='(. Egyre jobban elvagyok itt a rosszido es a mentaszosz orszagaban kulonben. Valalok extra muszakot is szerintem holnap es mar csak egy het van az elso fizuig. Lesz sok piz! Be is fogok ruhazni egy grillsutore, hogy fozzunk, sussunk. Ma Pesta lakotars bugazott egy mikrot a szemetbol, tokeletesen mukodik. Igy mennek errefele a dolgok, en borfotelt bugaztam, o meg mikrot. Pofasodik a kero. Mar azt is megfejtettuk, hogy mikepp nezhetunk filmet a netfiltering ellenere, talaltunk egy blogot, ahol vannak filmecskek : ez az itt. Ezt a blogolok meg szoktak emliteni, ha olvassak a blogot. En azt hittem, hogy senki nem olvassa, de mar 200an tul van a statisztika, tok jo. Mar kezd nagyon hianyozni Anyukam foztje, meg az otthoni tarsasag, de foleg a kaja. Lassan fogok valami kepet is varazsolni valamerre. No, puszicsoki!

2011. május 24., kedd

Dolgozni, dolgozni, dolgozni!

Otodik bejegyzes: Szoval... Jo regen irtam, de minden rendben van errefele. Most nagyon van mit csinalni. Penteken nem kellett volna dolgoznom ismet, de mar nem birtam, ugyhogy elmentem tulorazni. Poharszedes, mosogatas. Kuli munka az biztos, de ugyanannyit fizet. Volt porges rendesen, az ot ora elrepult, mint a sohaj. Szombaton takaritas, vasarnap is. Volt disco,disco, party,party is. Habar mar herotom van a 80`as evek zeneibol. Jo lenne mar egy kis rakenroll, meg metal muzsika. Pistaval, a brualis lakotarsammal elmentunk a lokal Tescoba vasarolni eledelt, mert az ettermi koszt nem a legjobb. Bevertunk egy egesz grillpipit, {Anya ezt ne olvasd} meg egy lada sort. A tegnap is izgalmas volt, jott a fofofomanager, hogy menjek szonyeget pucolni. Sikerult szetkapnom a 2000 fontos takaritogepet egy pillanat alatt, ugyhogy pillanatokra kihagyott a szivem, de osszeraktam vegul... Lattam szivarvanyt is, kar, hogy nem az ocean partjarol, de igy is mosolyt csalt az arcomra. Kozben mig el nem felejtem, egy nagyon kedves baratom altal kedvelt szamot is belinkelek nektek, Viktorka. Hetkozben mindenfele csaladok veszik be a Butlin'st. Rengeteg a ronagalo, uvoltozo angol kispajtas. Eleg bosszantoak, de ki lehet birni. Szerdan nagyon pudvas nap lesz, mert hajnal fel egytol nyomom majd a melot reggel kilencig. Hu, most vett Adam fozolapot, no lesz itt etel! Egy ideig gondolom nem fogok jelentkezni, akinek nem irok vissza, vagy nem valaszolok, attol elnezest kerek, de nem vagyok internet kozelbe tul gyakran. No, puszicsoki!

2011. május 19., csütörtök

Unalom, kepzesek...

Negyedik bejegyzes: Szoval... Negy napja nem nagyon tortenik igazabol semmi. Ket nap szabadsagon voltam, az elso szabadnapon aludtam egy hatalmasat, vegre talalkoztam a magyar lakotarsammal. Egesz joarc. Vettem par sort, meg osszedobtunk egy pizzara is, ugyhogy buli volt. Atmentunk a tobbi magyar archoz, naluk van olyan, aki accomodationos, szoval "szobalany" es talaltak par cidert, ugy 40 dobozzal. El tudjatok kepzelni, hogy mi tortent. Kb. egy eve nem voltam olyan masnapos. Meg gyogyszert is vettem be. Csaloka az a cider, habar lehet, hogy nem kellett volna meginnom 6-8 dobozzal. Mindegy. Aztan fetrenges volt, tegnap meg kepzes. Jottek uj arcok es veluk egyutt kaptuk meg az eligazitast, amit mult heten kellett volna. Eleg uncsi volt, mondhatom, de adtak ingyen ebedet, meg uditot, szoval kotelezo jelleggel elmentunk. Aztan setaltam egy nagyot az ocean partjan, hogy kerek legyen az elet. Nagyon jo ez a sos levego, meg olyan megnyugtato a hullamzast hallani. Napok ota szar ido volt egyebkent, de ma vegre kisutott a nap. A viz meg vagy 12 fokos, szoval egy neopren rucira be kell majd ruhazni, ha uszni akarok. Rengeteget unatkozom, mar ket konyvet elolvastam miota itt vagyok. Toltam par jatszma biliardot is, hogy ne jojjek ki a formabol. Holnap ismet Adult weekend lesz, jonnek berugni az anglok, ugyhogy mar felkeszultem a szarhurrikanra, amit majd tolnak maguk elott/mogott... Igazabol baromira nagyot tudnank itt mulatozni, ha itt lennetek kedves barataim. Az lehet, hogy nem tudnank megfizetni, de lesz ez meg igy se. Azert terjesszetek odahaza az oruletet. No, puszicsoki!

2011. május 16., hétfő

Summa summarum a hetvegerol

Harmadik bejegyzes: Szoval... Felnott hetvege volt, azert ez a nagy orulet. Harom nap masszivan ittak, uvoltoztek, maskaraztak. Tegnap egy urge megprobalt beleszarni a piszoarba. Mas korulmenyek kozott lehet, hogy jot kacagtam volna rajta, de igy nem nagyon tetszett, ezert megkerestem a legnagyobb biztonsagi ort es megemlitettem a dolgot. Kiderult, hogy lengyel. Akkora, mint egy hegy. Mivel ugyis csak Janos olvassa a feljegyzeseim, batran irom le, hogy Bognor lakossaga 60-70%ban lengyel. A "Sor az en uzemanyagom!" nagyon tetszik nekik. Ugy tunik, hogy az akcentusos elmeletem vegre bizonyitast nyer. Oda vannak ezek a mentaszosz falok az en jenki akcentusomert, ha legkozelebb USAba jarok, akkor viszont a brittert lesznek oda. Az akcentusrol jut eszembe egy mokas video, es egy kedves lany. A lakossag osszetetelenek koszonhetoen eleg sok a jo csaj a hiresztelesekkel ellentetben. Az itt dolgozo angolok eleg ostobak, de kedvesek. A kaja meg mindig rendben van, sot egyre jobb. Tegnap felderitettem a foutcat, meg setalgattam a tengerparton. Eso meg nem volt, mar masfel honapja nem esett itt! Osszecimbiztem mar par arccal, de meg kulonoskepp senkit nem kedvelek. Ma szabadnapom van, ugyhogy vettem negy pint sort, majd benyomom es lazulok. A bejegyzesek ritkulni fognak szerintem, mert meg sok az uj benyomas, aztan van mit irni.

http://www.youtube.com/watch?v=8C-SlejT4Yw

2011. május 15., vasárnap

Orulet a kobon

Masodik bejegyzes: Szoval... Most lenne mit irnom boven. Mozgalmas volt a tegnapi nap. Akkora mulatozast csapnak ezek az angol kutyak, hogy Viktort, Doddert, meg engem osszegyurnak egy manussza talan meg azt is felulmuljak. Mindenfele kosztumokben isszak halalra magukat, es molesztaljak egymast nemtol fuggetlenul... Eleg mokas. Holnap irok tobbet, mert szabad napom lesz. No, puszicsoki!

2011. május 14., szombat

Az elhatarozas

Elso bejegyzes : No, elkezdem ezt a blogot, hogy tudjak az otthoniak, meg akit egyaltalan erdekel, hogy mi van velem. Sikeresen megerkeztem uj lakhelyemre, habar voltak komplikaciok. Kesett a repulo, elment a vonatom, szoval ejjel egyre jutottam el a lak- es munkahelyemre. Bognor Regis a varoska neve, a La Manche partjan van. Meg nem mentem le a partra, de mar megneztem messzirol. Megvolt az elso munkanapom is, nincsenek komplikaciok. A szobatarsam egy extengeresz torpe. Eleg mokas ficko, de hetfon elkoltozik, ugyhogy egyedul leszek. Meg a mentaszoszt feltem kiprobalni, de mar szemeztem vele ma. Ettem mar harom tradicionalis angol kajat. Bab+marha, az mindig nyero...