2011. július 29., péntek
Regi idok emleke
Tizennyolcadik bejegyzes: Szoval... Ismet elerkezett az ido, hogy irjak egy par sort. Elegge visszavetette az iroi kedvem Laura tavozasa, mivel igy mindig az anglus fonokkel (fedoneve: Lorinc Bandi) kell dolgozni. Gondolom, hogy nem kell ecsetelnem mennyire sok stresszt pakol ez az emberre. Miota nem adtam hirt magamrol megjartam Chichestert. Szep kis varoska. Egy nagyon odon templommal is felszereltek, aminek csodalatos a kertje. Eletem talan legjobb burgeret ettem, egy helyi forma arulta az utcan. Mar ketszer furodtem az oceanban, tegnap jol le is egtem. Tobbhoz sajnos nincs kedvem. No, puszicsoki!
2011. július 15., péntek
Anglia, a rejtelyek orszaga
Tizenhetedik bejegyzes: Szoval... Elrepult ez a ket honap. De tenyleg... Csak nemreg erkeztem es maris mennyi mindennel gazdagodtam. Peldanak okaert: megertettem a kedvenc "Rollin' Pista" notambol, hogy miert is enekli Mick Jaggert azt, hogy "I was raised by a toothless, bearded hag,/ I was schooled with a strap right across my back". Eleg csunyacskak az angol asszonyok es kulonos jelenseg, hogy szo szerint porazon vezetik a gyerekeket. Neha megdobbento, amikor pokemberi elorelatassal rantjak meg pujajuk zsinorjat, hogy megmentsek a kozeledo aszfalttol. Mindenestre a porazra vert gyermekek tenye szamomra elgondolkodtato. A pubertasra hato szociologiai kovetkezmenyeket kesobb targyalnam.
Miert hivjak az Axe-ot Lynxnek? Hogy lesz egy baltabol hiuz?
Miert hivjak a Chiot Walkersnek?
Mivel jobb a Diet Coke a Cola-lightnál?
Miert lesz az Opelbol Vauxhall?
Mivel erik el, hogy lebegjen a szekletuk...? - csak a szakma
No, puszicsoki! =)
Miert hivjak az Axe-ot Lynxnek? Hogy lesz egy baltabol hiuz?
Miert hivjak a Chiot Walkersnek?
Mivel jobb a Diet Coke a Cola-lightnál?
Miert lesz az Opelbol Vauxhall?
Mivel erik el, hogy lebegjen a szekletuk...? - csak a szakma
No, puszicsoki! =)
2011. július 4., hétfő
Hiradas
Tizenhatodik bejegyzes: Szoval... Jo par napja nem adtam hirt magamrol, ugyhogy itt az ideje. Legutobbi kirandulasom ota egy szabadnapom volt, igy nem tul sok ido jut gyenge irodalmi keszsegem villogtatasara. Igyekszem maximalis pontossaggal beosztani az idomet, hogy mindenre jusson. A bevasarlas, kondi es nemi szocializalodas altalaban a program, mikor munkanap van. Megneztem eletem elso haromdes filmjet, a Zold Lampast. Vagany dolog ez az optikai csalodas, olykor tenyleg ugy tunik, mintha "kijonne" a vaszonbol a film. Ajanlom mindenkinek, hogy ezentul haromdeben nezze a filmeket, ha mozira vetemedik. Osszehasonlitaskeppen itt egy mozijegy es egy szemuveg 3,8 font, azaz 1200 forint kb. Szerintem elegge megeri. Volt "team meetingunk", amit a bubajos Laura szervezett. Osszecsoditette a magyar munkatarsakat, hogy menjunk el egy kinaiba, ahol all you can eat akcio van. Degeszre eheted magad mindenfele foldi joval csupan 6,5 fontert. Mondanom sem kell, hogy ket ebednyi csirket, halat, rakot, tesztat, tortat sikerult eltuntetnem. Aznap nem is ment nagyon a munka. A telefonom meg mindig nem jo, de csutortokon keritek ra idot, aztan megindul a zaklatas Angliabol, mert mar szivesen beszelnek par emberrel. No, puszicsoki!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)