2011. július 4., hétfő
Hiradas
Tizenhatodik bejegyzes: Szoval... Jo par napja nem adtam hirt magamrol, ugyhogy itt az ideje. Legutobbi kirandulasom ota egy szabadnapom volt, igy nem tul sok ido jut gyenge irodalmi keszsegem villogtatasara. Igyekszem maximalis pontossaggal beosztani az idomet, hogy mindenre jusson. A bevasarlas, kondi es nemi szocializalodas altalaban a program, mikor munkanap van. Megneztem eletem elso haromdes filmjet, a Zold Lampast. Vagany dolog ez az optikai csalodas, olykor tenyleg ugy tunik, mintha "kijonne" a vaszonbol a film. Ajanlom mindenkinek, hogy ezentul haromdeben nezze a filmeket, ha mozira vetemedik. Osszehasonlitaskeppen itt egy mozijegy es egy szemuveg 3,8 font, azaz 1200 forint kb. Szerintem elegge megeri. Volt "team meetingunk", amit a bubajos Laura szervezett. Osszecsoditette a magyar munkatarsakat, hogy menjunk el egy kinaiba, ahol all you can eat akcio van. Degeszre eheted magad mindenfele foldi joval csupan 6,5 fontert. Mondanom sem kell, hogy ket ebednyi csirket, halat, rakot, tesztat, tortat sikerult eltuntetnem. Aznap nem is ment nagyon a munka. A telefonom meg mindig nem jo, de csutortokon keritek ra idot, aztan megindul a zaklatas Angliabol, mert mar szivesen beszelnek par emberrel. No, puszicsoki!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése