Tizenhetedik bejegyzes: Szoval... Elrepult ez a ket honap. De tenyleg... Csak nemreg erkeztem es maris mennyi mindennel gazdagodtam. Peldanak okaert: megertettem a kedvenc "Rollin' Pista" notambol, hogy miert is enekli Mick Jaggert azt, hogy "I was raised by a toothless, bearded hag,/ I was schooled with a strap right across my back". Eleg csunyacskak az angol asszonyok es kulonos jelenseg, hogy szo szerint porazon vezetik a gyerekeket. Neha megdobbento, amikor pokemberi elorelatassal rantjak meg pujajuk zsinorjat, hogy megmentsek a kozeledo aszfalttol. Mindenestre a porazra vert gyermekek tenye szamomra elgondolkodtato. A pubertasra hato szociologiai kovetkezmenyeket kesobb targyalnam.
Miert hivjak az Axe-ot Lynxnek? Hogy lesz egy baltabol hiuz?
Miert hivjak a Chiot Walkersnek?
Mivel jobb a Diet Coke a Cola-lightnál?
Miert lesz az Opelbol Vauxhall?
Mivel erik el, hogy lebegjen a szekletuk...? - csak a szakma
No, puszicsoki! =)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése