2011. augusztus 12., péntek

Megtorve, bar...

Tizenkilencedik bejegyzes: Szoval... Jo reg nem irtam mar semmit. Nem veletlenul. Sokat dolgoztam, voltak furcsa dolgok! Oszinten, eletemben nem gondoltam volna, hogy viragot venni valakinek egy halalos fenyegetessel egyenerteku. Ez is ratett egy lapattal a kreativitasom elvesztesenek. Elve a motivacioval, mit Laura visszaterese es egy Jocifele porkolt adott, ujra ujjaim ala pakolom a billentyuket. Most csak egy dolog motoszkal a fejemben... Roger Waters szamat hallgattam, Bar itt lennel.... Senkit nem tudtam felidezni szemely szerint. Igazabol hianyoznak a barataimmal toltott idok, mikor leguritunk par sort a BRM-ben, vagy mikor a Csaladdal enekeljuk az unokaocsem volt kedvenc notajat a "Még a búza ki se hányta a fejét" kezdetu dalt... Hianyzik-e a haza? Jol elek az igaz, viszont nincsenek itt azok az emberek, akiket eddig megismertem es szeretek. Habar itt is "lapul a fu alatt a szar". Legyen hat ez egy erzelmes bejegyzes! Remelem, hogy megbecsulitek es akinek tudnia kell, az tudja is. No, puszicsoki!

1 megjegyzés:

  1. Mi van, Gerike? Megmelegedtél? :D Ne mondd el senkinek, de te is hiányzol. Ja, és végre lejöttem a Várdáról. Ráálltam a Beregi brandyre. :D

    VálaszTörlés