Huszonegyedik bejegyzes: Szoval... A mai seprusetam kozben azon jart az eszem, hogy mely szamokat is utalom a legjobban. Ezeket linkkel ellatva csokorba gyujtom es megosztom szamotokra, hogy egyutt tudjuk utalni oket. Orwell 1984 c. regenye ota tudjuk, hogy a kozos ellenseg osszekovacsolja az embereket. Ime az ot legrosszabb:
1. Gloria Gaynor - I will survive - "Ha lenne egy idogepem, az elso dolgom az lenne, hogy visszamennek es megolnem ezt a not!" - Soli
2. Bob the builder - Big fish, little fish, cardboard box - Ez a ficko nepszerubb manapsag, mint a Stones Pista...
3. Hannah Montanah - Hoedown Throwdown - Az otvenedik alkalom utan mar a karomon is felall a szor, ha meghallom
4. Skyline Gang - Hey, we're the Skyline Gang - A Butlins hires bandaja... (A minoseg nem az igazi, de higgyetek el, hogy eloben sem jobb!)
5. Lady Gaga - Bad Romance - Ehhez kulonosebb hozzafuzni valom nincs, csak pusztan utalom.
No, puszicsoki!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése