Huszonotodik bejegyzes: Szoval... Regota nem volt alkalmam irni akarmit is. Ez egy "reg" megfogalmazott dolog. Amikor kirandultunk a Seven Sistersnel, es gondoltam egyet, hogy beutom a google mapson, hogy megis merre-meddig, akkor kidobta, hogy 1217 merfold autoval a hazunk. Neztem a tengert, a meszkofalat es elgondolkodtam, hogy mit is jelent ez a fogalom, hogy Otthon. Rengetegen elenekeltek, megverseltek. Reszemrol -ahogy Charlie bacsi enekli- az Otthon az valami mas. Kinek mi, nekem az, ahol hosszabb idon keresztul jol erzem magam. Egyertelmuen tirpak vagyok ezen elmelet szerint. De tobb ut van hazafele
No, puszicsoki!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése