2011. július 29., péntek
Regi idok emleke
Tizennyolcadik bejegyzes: Szoval... Ismet elerkezett az ido, hogy irjak egy par sort. Elegge visszavetette az iroi kedvem Laura tavozasa, mivel igy mindig az anglus fonokkel (fedoneve: Lorinc Bandi) kell dolgozni. Gondolom, hogy nem kell ecsetelnem mennyire sok stresszt pakol ez az emberre. Miota nem adtam hirt magamrol megjartam Chichestert. Szep kis varoska. Egy nagyon odon templommal is felszereltek, aminek csodalatos a kertje. Eletem talan legjobb burgeret ettem, egy helyi forma arulta az utcan. Mar ketszer furodtem az oceanban, tegnap jol le is egtem. Tobbhoz sajnos nincs kedvem. No, puszicsoki!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Mar itt vagyok! Szedd ossze magad es irj! Puszicsoki!
VálaszTörlés