2011. május 24., kedd
Dolgozni, dolgozni, dolgozni!
Otodik bejegyzes: Szoval... Jo regen irtam, de minden rendben van errefele. Most nagyon van mit csinalni. Penteken nem kellett volna dolgoznom ismet, de mar nem birtam, ugyhogy elmentem tulorazni. Poharszedes, mosogatas. Kuli munka az biztos, de ugyanannyit fizet. Volt porges rendesen, az ot ora elrepult, mint a sohaj. Szombaton takaritas, vasarnap is. Volt disco,disco, party,party is. Habar mar herotom van a 80`as evek zeneibol. Jo lenne mar egy kis rakenroll, meg metal muzsika. Pistaval, a brualis lakotarsammal elmentunk a lokal Tescoba vasarolni eledelt, mert az ettermi koszt nem a legjobb. Bevertunk egy egesz grillpipit, {Anya ezt ne olvasd} meg egy lada sort. A tegnap is izgalmas volt, jott a fofofomanager, hogy menjek szonyeget pucolni. Sikerult szetkapnom a 2000 fontos takaritogepet egy pillanat alatt, ugyhogy pillanatokra kihagyott a szivem, de osszeraktam vegul... Lattam szivarvanyt is, kar, hogy nem az ocean partjarol, de igy is mosolyt csalt az arcomra. Kozben mig el nem felejtem, egy nagyon kedves baratom altal kedvelt szamot is belinkelek nektek, Viktorka. Hetkozben mindenfele csaladok veszik be a Butlin'st. Rengeteg a ronagalo, uvoltozo angol kispajtas. Eleg bosszantoak, de ki lehet birni. Szerdan nagyon pudvas nap lesz, mert hajnal fel egytol nyomom majd a melot reggel kilencig. Hu, most vett Adam fozolapot, no lesz itt etel! Egy ideig gondolom nem fogok jelentkezni, akinek nem irok vissza, vagy nem valaszolok, attol elnezest kerek, de nem vagyok internet kozelbe tul gyakran. No, puszicsoki!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Az a kanapé ott bal oldalon, a képek alatt olyan, mint egy nagy darab szar, vagy egy fekete dildó.
VálaszTörlésOlvastam, keveset irtál, apropó mi van az adóbevalással ? Remi nem maradt el!!! Mert az baj !
VálaszTörléspuszka