2011. május 29., vasárnap

Tortenesek

Hetedik bejegyzes: Szoval... Tortennek itt a dolgok manapsag. Lattatok azt a Jobaratok reszt, amikor halaadas van es Joey az oszi szelloert adott halat? Velem is megtortent a dolog a varosba menet, raadasul csini csajszi volt a szel aldozata. =) Megtanulhatnanak tangat hordani egyebket. Megneztem moziba a Karib-tenger kalozai 4. reszet moziba. Egyszer meg lehet nezni, de nem egy nagy durranas. Pista vett jo sok socit, ugyhogy megittuk munka utan es hajnalba elmentunk a Tescoba meg italert, de mar nem adtak, ugyhogy vettunk grillezot, meg malacot, hazaig tancoltunk a szajreval es neki alltunk itthon sutogetni. Nagyszeru volt mondhatom. Nyert a Barcelona! Orom es boldogsag, busul a sok birkatoszo! Lesz valami gokartozas, ingyenebed a teamnek hala a jo munkankert. Ajandek lonak ne nezd a fogat, jol megtomjuk magunkat ismet. Van mar minden itt : mikro, ricecooker, grillezo. Jovunk fel, mint a kaka a viz tetejere. Rendesen sok oram lesz eheten, szoval jon majd a della is. Egesz olcsosag van a boltba is, ugyhogy marad majd zsebbe. No, puszicsoki!

1 megjegyzés:

  1. a vérem egy latin lover Angliában! Vegyél fel egy katalán mezt és feszíts! :D Glory MU 4ever!

    VálaszTörlés