2011. május 26., csütörtök

Szabadnap! =)

Hatodik bejegyzes: Szoval... Szabadnapom van vegre, hat napi munka utan. Szerencsetlensegemre marhara megfaztam ebben a "kituno" idoben. A Pesta lakotars szerint ugy horkoltam, mint egy troll. Hogy mar maradjunk a Lotr vonulatnal: jott valami szornyuseges mordori esofelleg, eltakarta az eget es okadja magabol a vizet. Ki sem fogok mozdulni. A hajnali szonyegpucolas minden baj nelkul lezajlott, habar eleg faradtak vagyunk. Adam, meg Monika rosszul jart, mert ok dolgoznak mama is. En meg pihenkelek. Kellene boltba menni, mert nincs semmi ennivalo ='(. Egyre jobban elvagyok itt a rosszido es a mentaszosz orszagaban kulonben. Valalok extra muszakot is szerintem holnap es mar csak egy het van az elso fizuig. Lesz sok piz! Be is fogok ruhazni egy grillsutore, hogy fozzunk, sussunk. Ma Pesta lakotars bugazott egy mikrot a szemetbol, tokeletesen mukodik. Igy mennek errefele a dolgok, en borfotelt bugaztam, o meg mikrot. Pofasodik a kero. Mar azt is megfejtettuk, hogy mikepp nezhetunk filmet a netfiltering ellenere, talaltunk egy blogot, ahol vannak filmecskek : ez az itt. Ezt a blogolok meg szoktak emliteni, ha olvassak a blogot. En azt hittem, hogy senki nem olvassa, de mar 200an tul van a statisztika, tok jo. Mar kezd nagyon hianyozni Anyukam foztje, meg az otthoni tarsasag, de foleg a kaja. Lassan fogok valami kepet is varazsolni valamerre. No, puszicsoki!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése