2011. május 14., szombat

Az elhatarozas

Elso bejegyzes : No, elkezdem ezt a blogot, hogy tudjak az otthoniak, meg akit egyaltalan erdekel, hogy mi van velem. Sikeresen megerkeztem uj lakhelyemre, habar voltak komplikaciok. Kesett a repulo, elment a vonatom, szoval ejjel egyre jutottam el a lak- es munkahelyemre. Bognor Regis a varoska neve, a La Manche partjan van. Meg nem mentem le a partra, de mar megneztem messzirol. Megvolt az elso munkanapom is, nincsenek komplikaciok. A szobatarsam egy extengeresz torpe. Eleg mokas ficko, de hetfon elkoltozik, ugyhogy egyedul leszek. Meg a mentaszoszt feltem kiprobalni, de mar szemeztem vele ma. Ettem mar harom tradicionalis angol kajat. Bab+marha, az mindig nyero...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése