Masodik bejegyzes: Szoval... Most lenne mit irnom boven. Mozgalmas volt a tegnapi nap. Akkora mulatozast csapnak ezek az angol kutyak, hogy Viktort, Doddert, meg engem osszegyurnak egy manussza talan meg azt is felulmuljak. Mindenfele kosztumokben isszak halalra magukat, es molesztaljak egymast nemtol fuggetlenul... Eleg mokas. Holnap irok tobbet, mert szabad napom lesz. No, puszicsoki!
he-he! ez nyiregyen is megy :D
VálaszTörlésOrommel olvasom, mindent bele tirpakok! :D
VálaszTörlés