Harmadik bejegyzes: Szoval... Felnott hetvege volt, azert ez a nagy orulet. Harom nap masszivan ittak, uvoltoztek, maskaraztak. Tegnap egy urge megprobalt beleszarni a piszoarba. Mas korulmenyek kozott lehet, hogy jot kacagtam volna rajta, de igy nem nagyon tetszett, ezert megkerestem a legnagyobb biztonsagi ort es megemlitettem a dolgot. Kiderult, hogy lengyel. Akkora, mint egy hegy. Mivel ugyis csak Janos olvassa a feljegyzeseim, batran irom le, hogy Bognor lakossaga 60-70%ban lengyel. A "Sor az en uzemanyagom!" nagyon tetszik nekik. Ugy tunik, hogy az akcentusos elmeletem vegre bizonyitast nyer. Oda vannak ezek a mentaszosz falok az en jenki akcentusomert, ha legkozelebb USAba jarok, akkor viszont a brittert lesznek oda. Az akcentusrol jut eszembe egy mokas video, es egy kedves lany. A lakossag osszetetelenek koszonhetoen eleg sok a jo csaj a hiresztelesekkel ellentetben. Az itt dolgozo angolok eleg ostobak, de kedvesek. A kaja meg mindig rendben van, sot egyre jobb. Tegnap felderitettem a foutcat, meg setalgattam a tengerparton. Eso meg nem volt, mar masfel honapja nem esett itt! Osszecimbiztem mar par arccal, de meg kulonoskepp senkit nem kedvelek. Ma szabadnapom van, ugyhogy vettem negy pint sort, majd benyomom es lazulok. A bejegyzesek ritkulni fognak szerintem, mert meg sok az uj benyomas, aztan van mit irni.
http://www.youtube.com/watch?v=8C-SlejT4Yw
hogy sohase FOGjon el az unalom és hogy még több kalózbeszédet HAJtogass :D
VálaszTörléshttp://www.yarr.org.uk/