2011. június 2., csütörtök

Tovabbi tortenesek

Nyolcadik bejegyzes: Szoval... Vegre elertem odaig, hogy internetre vessem magam es jelt adjak magamrol. Igen Edesanyam, meg elek, nem faljak a siralyok oszladozo tetemem. Rettenetes hir csapta meg a szemem/fulem, kedvenc szuperhosomet - a Zold Lampast - egy kreten fogja alakitani. =( Van itt most egy szulo, aki ugy nez ki, mint a legendas Ron Jeremy. Majdnem szembe kacagtam, amikor meglattam. Rengeteg a furcsasag, mar gyujtom a fenykepcsokrot. Kar, hogy nem tudok megorokiteni minden mokasat. Setalok, meglatok egy kisgyereket, meg a kedves anyukajat, akik epp tarsalognak. Egyszercsak felkacag a lurko es bepisil, majd folyamatosan nevet az anyukan, aki ketsegbeesetten magyarazza neki, hogy ez nem vicces... No, az megert volna egy videot. Vegul csak eljutottunk az etterembe. Turner's a neve, valami popecebb szakacs franchise etterem lanca. Nem Michelin dijas hely, de azert nem volt rossz. A menedzser allta a cekket. Miutan megpakoltam magam a harom fogasos ebeddel nagyszeruen ereztem magam, meg ugy is, hogy dolgozni kellett. Ez a hatodik napom egyfolytaba, de kezdem megszokni. Szerencsere az ido is megjavult, tehat holnap irany a tengerpart, juppi! No, puszicsoki!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése