2011. május 19., csütörtök
Unalom, kepzesek...
Negyedik bejegyzes: Szoval... Negy napja nem nagyon tortenik igazabol semmi. Ket nap szabadsagon voltam, az elso szabadnapon aludtam egy hatalmasat, vegre talalkoztam a magyar lakotarsammal. Egesz joarc. Vettem par sort, meg osszedobtunk egy pizzara is, ugyhogy buli volt. Atmentunk a tobbi magyar archoz, naluk van olyan, aki accomodationos, szoval "szobalany" es talaltak par cidert, ugy 40 dobozzal. El tudjatok kepzelni, hogy mi tortent. Kb. egy eve nem voltam olyan masnapos. Meg gyogyszert is vettem be. Csaloka az a cider, habar lehet, hogy nem kellett volna meginnom 6-8 dobozzal. Mindegy. Aztan fetrenges volt, tegnap meg kepzes. Jottek uj arcok es veluk egyutt kaptuk meg az eligazitast, amit mult heten kellett volna. Eleg uncsi volt, mondhatom, de adtak ingyen ebedet, meg uditot, szoval kotelezo jelleggel elmentunk. Aztan setaltam egy nagyot az ocean partjan, hogy kerek legyen az elet. Nagyon jo ez a sos levego, meg olyan megnyugtato a hullamzast hallani. Napok ota szar ido volt egyebkent, de ma vegre kisutott a nap. A viz meg vagy 12 fokos, szoval egy neopren rucira be kell majd ruhazni, ha uszni akarok. Rengeteget unatkozom, mar ket konyvet elolvastam miota itt vagyok. Toltam par jatszma biliardot is, hogy ne jojjek ki a formabol. Holnap ismet Adult weekend lesz, jonnek berugni az anglok, ugyhogy mar felkeszultem a szarhurrikanra, amit majd tolnak maguk elott/mogott... Igazabol baromira nagyot tudnank itt mulatozni, ha itt lennetek kedves barataim. Az lehet, hogy nem tudnank megfizetni, de lesz ez meg igy se. Azert terjesszetek odahaza az oruletet. No, puszicsoki!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
A dög unalom mellett nem irsz a munkáról, mit csinálsz!
VálaszTörlés