2011. június 7., kedd

Bugazas, sukarsag

Kilencedik bejegyzes: Szoval... Jott a szabad pentekem, nagyon orultem neki hat nap munkulas utan. Rajzanak errefele a buta angol gyerekek, ugyhogy nem egyszeru idegekkel kibirni. Node penteken vettem telefonkartyat, gyhogy tudtok hivni egesz barati aron. Setaltam a tengerparton, napozgattam kicsit, majd haza. Aztan elmentunk a legujabb lakotarsammal a Bencevel egy konditerembe, ami nagyon pipere-puccos. Regisztraltam, kaptam magneses kartyat, meg miegymas. Nem oco, havonta 34 font, de van szauna, mindenfele csuda masina, meg meg szemelyi edzo is, habar nem tudom, hogy az mire valo. =) Megcselekedtuk, amit megkovetelt a haza, aztan bevasarlas. Rengeteg vagyont elkoltottem, a fele csak sorre ment el, viszont megvan az egesz heti koszt is. A szallitas nem volt egyszeru, tekintve, hogy ketten oldottuk meg. Elbugaztunk egy tescos jarganyt - bunteny a FBn megorokitve talalhato. A logisztikai csodatetelunk felert meg egy kondizassal. A 15 kilo kaja es a 36 doboz sor nem eppen konnyu. Volt is dinom-danom! Paprikas krumpli majdnem tirpak modra (tarhonyat itt nem lehet kapni) aztan csusztak a sorok. Utanna meg ment a csardas, meg a bazsevalas, sukarkodas. Vasarnap kineztem egy ujabb ellopando fotelt, es egy asztalt is. A korulmenyek is adottak voltak a tokeletes bunteny megvalositasahoz. Ha valaki latta a Tango es Cash c. filmet es emlekszik a bortonbol megszokos jelenetre, no pont olyan volt itt is. Az ej es eso leple alatt sikerult elbugazni eztet is tezsvir! Mar kezd egesz otthonossa valni a peco, meg a lakokkal is meg vagyok baratkozva. Azert hianyoznak a jo tirpak legenyek, lanyok... Ja, es elindult kedves Kasa Andris, otthonrol a fovarosba disszidalt hazankfianak fenykep blogja - Varakozo kutyak. Munkatapasztalatoknak szentelni fogok egy ujabb bejegyzest csutortokon - akkor lesz szabadnap. No, puszicsoki!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése