2011. június 20., hétfő

A kapitany naploja

Tizenharmadik bejegyzes: Szoval...

Csillagido: 08 21 5, a kapitany naploja.
  Legenysegem odaveszett a Norokkal vivott csataban, csak en maradtam eletben. Mar negyedik napja sodrodom a vegtelen, maganyos urben. Az elelem meg napokra elegendo, habar nem tul valtozatos. Mind szellemileg, mind fizikailag legyengultem az utkozetben. A regeneraciohoz elkene a jo taplalek. A radiom tonkre ment, segitseget nem tudok hivni. Remelhetoleg nem ernek utol a Norok es sikerul megmenekulnom. Talan meg negyvennyolc ora es vegre egy civilizalt bolygo kozelebe sodrodom. Ki kell tartanom...

Greg Kowalski, Az interplanetaris kereskedelmi flotta kapitanya

No, puszicsoki!

1 megjegyzés: