Tizenharmadik bejegyzes: Szoval...
Csillagido: 08 21 5, a kapitany naploja.
Legenysegem odaveszett a Norokkal vivott csataban, csak en maradtam eletben. Mar negyedik napja sodrodom a vegtelen, maganyos urben. Az elelem meg napokra elegendo, habar nem tul valtozatos. Mind szellemileg, mind fizikailag legyengultem az utkozetben. A regeneraciohoz elkene a jo taplalek. A radiom tonkre ment, segitseget nem tudok hivni. Remelhetoleg nem ernek utol a Norok es sikerul megmenekulnom. Talan meg negyvennyolc ora es vegre egy civilizalt bolygo kozelebe sodrodom. Ki kell tartanom...
Greg Kowalski, Az interplanetaris kereskedelmi flotta kapitanya
No, puszicsoki!
Aranyos kis bejegyzés. :) Ügyi vagy! :D
VálaszTörlés