2011. június 18., szombat
Vae victis
Tizenkettedik bejegyzes: Szoval... Minden igyekezetem ellenere legyozettem a norovirus altal. Ket nappal ezelotti fellengzos bejegyzesem megbosszulta onmagat. A mai nap rettenetes okadasok es hasmenesek kozepedte telt el. Kedves lakotarsaimat szamuztek egy masik apartmanba, mig en hivatalosan is karantenba kerultem a sajat szobam fogsagaban. Nagyon segitokeszek voltak, meg egy laptopot is kolcsonkaptam, hogy ne unatkozzam annyira. A nehezen szerintem mar tul vagyok, de "az ehezestol kivert a laz." =) Ilyenkor lenne nagyszeru Edesanyam gondoskodo kozeleben fetrengeni, de tulelem. Nem is panaszkodom tovabb. Remelem, hogy odahaza minden a legnagyobb rendben van. No, puszicsoki!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése