Ekezet nelkul
2011. június 14., kedd
Egy honapja...
Kedves emberek!
Egy honapja vagyok itt. Szoval ma unnepeltunk. Brassoi apropecsenye, salata ala Bence, duplacsokis torta desszertnek. Nagyszeru volt. Mindenkinek csudalatos napot. No, puszicsoki! =)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése