2011. június 23., csütörtök
Megmaradtam
Tizennegyedik bejegyzes: Szoval... Sikerult, a norovirus legyozetett. Szaznegyvennegy bezart ora utan kiszabadultam. Nem mondom, volt idom gondolkodni mindenfelen. Olvasgattam, filmeztem, hanytam/fostam... Egy kivallo gondolatra bukkantam Apa'ti Miklo's novellajaban. Egy tudos beszelget a beosztottjaval, hogy mi volt elobb a tik, vagy a tojas. Azt mondja, hogy a tojas, hiszen hullok voltak mar a tyukok elott is. =) Filmekkel kapcsolatban annyit, hogy az uj Xmen szerintem remes, a Furesz V. sem nagy durranas, az Amerikai pite ota sokkal bolcsebb vagyok, az Ace Ventura meg mindig vicces, a Good luck Chuck c. filmet mindenkinek ajanlom. Az idealis norol majd a kesobbiekben osztom meg gondolataim, de azon is elgondolkodtam. No, puszicsoki!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Hát jó hogy olvasok, jelentkezhettél volna, hogy beteg vagy! Azt hittem haragszol?
VálaszTörlésHonnan tudhatnam, hogy mi jar a fejedben barki is legy. =) Tessek kerem szepen pontosabban fogalmazni,privat uzeneteket pedig email cimre!
VálaszTörlés