2011. június 16., csütörtök

a VIRUS Butlin'sban, avagy ujabb fekete pont

Tizenegyedik bejegyzes: Szoval... Izgalmas munkanapokat tudhatok magam mogott. Felutotte a fejet egy itt norovirusnak hivott fetozes. Felenk csak hanyo/foso virusnak hivjak, de itt cifrazzak. Bene ur emlitette, hogy EU szerte van. Sok munkaval jar ennek a felszamolasa. Napok ota kemikalias permetezest vegzunk, rettento hanyasokat takaritunk. Aldasos munkanknak koszonhetoen nem fordult elo "eset". Igazabol nem csodalkozom, hogy elkapjak, mivel nem mosnak kezet pisiles elott/utan se a fiatalok, se az idosebbek, foldrol toljak be a cukrot, etc. Etrendjuk sem mondhato teljeskorunek. Eszik a gyors kajakat, porpalacsintat, csoki/cukrot. Salatat, gyumolcsot meg nem lattam senkinel. Rajtunk nem fogott a kor, hala kivallo taplalkozasunknak. Adam, Bence, Pista es en is vitamindus es roppant izletes foztoket rittyentunk. Keszultek kepek is, amikor vegyvedelmi felszerelesbe szorjuk a permetet. Sajnos a telom bemondta a kulcsot, Adam kolcsonadta az extra telojat, ugyhogy lehet idetelefonalni batran, akinek kontoja es kedve van. Ma meg egy par lengyel szot is be kellett ujitanom, hogy hatekonyabb legyen a kommunikacio a ram bizott kulsos munkasokkal. Jelenleg is folyik a hoka-moka(Majer szavaival elve). Meg a vegen dobolni is megtanulok. No, puszicsoki!

2 megjegyzés:

  1. Sose tanulsz meg dobolni, gecc.

    VálaszTörlés
  2. Mikor mar nekem is olyan keves hajam lesz, mint neked, menni fog tutira :P

    VálaszTörlés